John HannahI

John David Hannah

7,8
7 667 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Hannah

... grał rewelacyjnie! Idealnie stworzony do wiecznie spiskującego rzymianina!


------spoiler------

Wielka szkoda ze zostal uśmiercony. To i rzeczywista smierć Andiego Whitfielda dosłownie zabiły ten serial... Bez nich to juz nie to samo.

ShandoO

Zgodzę się z tą opinią i dodam ,że gra wszystkich aktorów w (1) i (2) sezonie były niesamowicie wiarygodne a (3) sezon został spieprzony nową postacią Spartakusa w zastępstwie genialnego Endiego,szkoda ,bo był wielkim człowiekiem obdarowanym niesamowitym talentem,czego nie można odmówić pozostałym

MrRiverdance

Mnie oprócz tej dwójki w serialu bardzo podobają się jeszcze role Manu Bennetta "Crixus" i tego murzyna co zagrał epizod przy studni w 300, ale faktycznie John Hannah jest rewelacyjny. Stworzony do ról albo sadystycznych spiskujących rzymian (podobna rola lecz słabsza w Ostatni legion) lub śmiesznych angoli seria o Mumii, choć już wcześniej rewelacyjnie zagrał przecież coś podobnego w Cztery wesela i pogrzeb. Co do Whitfielda naprawdę szkoda gościa. Nie mogę ocenić dalszych odcinków bo dopiero teraz po raz pierwszy oglądam ten serial na pulsie. Według mnie to jeden z najbardziej widowiskowych seriali jakie nakręcono. Nieco wyżej oceniam jedynie Kompanię braci.

ShandoO

Moim zdaniem też był super w Spartakusie na pulsie teraz leci z nim Spartakus Bogowie Areny jeszcze tylko zostało mi z nim do obejrzenia 3 odcinki :/. Bo w Zemście już go nie będzie.
p,s Ale opatrzność sprawiła że ten Aktor co go zabił też nie będzie grał bo umarł więc jest jakaś sprawiedliwość hehe.

ShandoO

Zawsze widziałam go w komediach. Cykl ,,mumii" i np ,,4 wesela i pogrzeb" spodowowal, ze zawsze patrzyłam na niego w sposób komediowy.gdy zobaczyłam go w ,,spartakusie" troche dziwnie oglądało sie go w takiej podstępnego roli. Ale po opatrzeniu sie go w serialu stwierdzam, ze był świetny.

ignis_2

Był świetny, ostatnio w tv leciała mumia i przyznam ze podobała mi sie jego rola w tym filmie, jednak zdecydowanie wiekszy popis dał w Spartacusie. Chetnie zobaczyłbym go w pełnometrażowym filmie kinowym (byle nie w kolejnej komedi!) z miejscem akcji w starozytnym Rzymie. Ogólnie chciałbym żeby zagrał w jakis poważnym filmie, ciekaw jestem rezultatów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones